Psychologia sprzedaży. Podnieś sprzedaż szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek uznawałeś za możliwe autor Brian Tracy

„Psychologia sprzedaży” to obowiązkowa książka dla każdego handlowca, menedżera oraz marketingowca! Brian Tracy, jeden z najbardziej znanych mówców motywacyjnych na świecie, przygotował sprawdzone wskazówki na skuteczne podniesienie poziomu sprzedaży i tym samym wytyczył prostą drogę do osiągnięcia sukcesu.

Dzięki przełomowej książce zatytułowanej „Psychologia sprzedaży” nauczysz się sprzedawać produkty znacznie efektywniej. Cennych porad na ten temat udzielą ci największe autorytety w branży! Ich sekret tkwi w odkryciu mechanizmów rządzących ludzkim myśleniem, poznaniu utartych schematów i motywów kupowania, a także w odpowiednim dobieraniu zabójczo skutecznych technik sprzedaży oraz perswazji. Wszystkie te elementy składają się na całą psychologię sprzedaży, której zrozumienie jest gwarancją osiągnięcia sukcesu.

W poradniku pod tytułem „Psychologia sprzedaży” czytelnicy odnajdą wiele praktycznych metod oraz sprawdzonych technik sprzedaży. W swojej publikacji autor zawarł również warsztatowe „Działania do przećwiczenia” umożliwiające lepsze przyswojenie zaprezentowanych treści. Jak przekonuje Brian Tracy, nie istnieje krótsza droga do sukcesu od wdrożenia prostych zasad psychologii sprzedaży.

Brian Tracy to urodzony w 1944 roku w kanadyjskim Vancouver ekspert w zakresie rozwoju osobistego i psychologii sukcesu, a także pisarz, mówca motywacyjny oraz uznany handlowiec. Jest on autorem blisko osiemdziesięciu książek oraz e-booków. Wiele spośród nich cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Twórczość Briana Tracy’ego jest tłumaczona na kilkanaście języków. Ponadto Kanadyjczyk prowadzi również własną firmę zajmującą się organizacją szkoleń z rozwoju osobistego.