Jak pozyskiwać klientów – praktyczny podręcznik z ćwiczeniami na 21 dni – Autorzy: Barbara Piasek, Piotr Piasek

Być może zastanawiasz się:

„Basia, jeżeli zamówię i przeczytam tę książkę, to jakich rezultatów mogę się spodziewać?”

Książka jest zeszytem ćwiczeń, w którym zawarłam doświadczenia zebrane podczas budowania: Wolves Summit, See Bloggers, Evenea, Sales Gate, Incredbots.

Zawiera zasady i taktyki prowadzące do osiągnięcia szybkich, a jednocześnie wysokich rezultatów sprzedaży. Napisałam ją dla osób, które oczekują od życia czegoś więcej i być może mają lub miały problemy podobne do naszych.

Praktyczny podręcznik z ćwiczeniami na 21 dni. Dowiesz się, za pomocą jakich technik pozyskaliśmy ponad 20 000 klientów z 67 krajów rozwijając firmę Wolves Summit.

Jak zacząć raz jeszcze, nawet jeżeli wszystko się wali. W 2015 roku mój biznes upadł. Miałam 2 mln złotych długu. Musiałam wymyślić coś, aby spłacać co miesiąc 80 tysięcy złotych do banków.

Dowiesz się, w jaki sposób uczę moje zespoły pozyskiwać klientów. See Bloggers w 2014 roku nikt nie znał. Dziś jest niekwestionowanym liderem w swojej niszy influencer marketingu.

Efekty już w pierwszym miesiącu. Chciałabym móc przeczytać tę książkę, w momencie, w którym straciłam wszystko. Znajdziesz w niej wskazówki co zrobić, aby rozwinąć lub uratować swój biznes.

Podnoszenie standardów swojego życia i pomaganie klientom. Pokaże Ci jak w etyczny i skuteczny sposób mieć wpływ na swoje wyniki finansowe oraz odzyskać czas dla Twojej rodziny.