Integracja 01.2018

Integracja zaczęła się już o godzinie 13:00 pomiędzy sportowcami firmowymi (tymi nielicznymi) w klubie Hasta La Vista. Zaczęło się od gry w badmintona a następnie ping-ponga.

Następnym przystaniem była Zona 71 – największy laser tag na Dolnym Śląsku. Wybraliśmy karabiny, anteny do wykrywania trafień, ubraliśmy opaski w stylu Rambo – czas za zabawę. Arena, na której toczyła się rozgrywka nazywa się Combat – jest to większa z dwóch dostępnych. Jest naprawdę rozległa, posiada wiele zakamarków i przy 10-osobowej grupie momentami trudno było się wzajemnie na niej odnaleźć. Zarówno środowisko, zasady działania sprzętu i jego waga bardzo dobrze odzwierciedlały ciężkie warunki bitew. Zabawa była przednia!

Zmęczeni walką udaliśmy się do ostatniego punktu imprezy – Restauracja Targowa – Craft Beer and Food. Skosztowaliśmy specjałów oraz wykwintnego piwa rozmawiając pociesznie o trudach życia i śmiesznostkach firmowych.

Nasz kolega Damian specjalnie podczas tej okazji uraczył nas dziełem, które zapoczątkowało niekończącą się karuzelę śmiechu.