Trzydniowa impreza integracyjna w Lake Hill w Sosnówce (8-9-10 października 2021 r.)

Po intensywnym roku prac i wielu zmianach związanych z rozwojem firmy, pracownicy Merkandi spotkali się w urokliwym miejscu w Lake Hill w Sosnówce, by podsumować dotychczasową pracę, omówić plany na kolejny rok, a przede wszystkim poznać się bliżej i zrelaksować.

W czasie spotkania mieliśmy okazję poznać się osobiście, wziąć udział w grach i zabawach integracyjnych, których motywem przewodnym była „komunikacja”, zwłaszcza „komunikacja zespołowa”. Mieliśmy również okazję zwiedzić okoliczny Zamek Księcia Henryka, na którym czekały na nas zabawy ruchowe, m.in. tyrolka, czy park linowy.

Rok 2021 był rokiem wielu zmian w składzie osobowym Merkandi. Nasz zespół zwiększył się o kilku pracowników – jest na coraz więcej!

Gościliśmy w pięknie zlokalizowanym hotelu Lake Hill w Sosnówce położonym w Karkonoszach w okolicy Karpacza. Karkonosze urzekają swoim naturalnym pięknem, a Sosnówka, wieś z wyjątkowym zalewem wśród gór, to miejsce sielskie i niebywale spokojne. Zaś hotelowa kuchnia zaspokoiła każde podniebienie.