Merkandi od 2008 roku z sukcesem działa w branży B2B towarów ze zwrotów i nadwyżek oraz likwidacji firm . Zarządzamy platformami Handlu Hurtowego w 19 krajach poprzez merkandi.eu oraz aukcje towarowe auctions.merkandi.com. Dzięki sieci naszych portali docieramy do milionów klientów biznesowych w 150 krajach.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do rozbudowania działu sprzedaży Aukcji B2B na rynku globalnym:

Manager Działu Sprzedaży e-commerce

Miejsce pracy: Wrocław/Bolesławiec lub zdalnie

Wynagrodzenie: 14000 – 17000 PLN brutto

Opis stanowiska:

● Opracowywanie, wdrażanie i rozwój strategii sprzedażowej firmy w celu aktywnego pozyskiwania klientów
● Zbudowanie efektywnego zespołu sprzedażowego, w tym rekrutacja, wdrożenie oraz systematyczne szkolenie pracowników działu
● Efektywne zarządzanie stworzonym przez siebie zespołem zgodnie z Wizją, Misją i Wartościami firmy, motywowanie pracowników oraz podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności pracy
● Określanie celów oraz efektywne komunikowanie ich zespołowi, a także
monitorowanie efektów i podejmowanie działań w celu zapewnienie ich realizacji
● Nadzór nad realizacją celów sprzedażowych firmy w oparciu o krótko i
długoterminowe cele
● Angażowanie się w działania zespołu i współrealizowanie celów (postawa “hands- on”), w tym aktywny udział w sprzedaży usług (opieka nad kluczowymi klientami) oraz rozwiązań dla nowych klientów firmy
● Identyfikowanie potrzeb rozwojowych oraz zapewnienie niezbędnych szkoleń
● Zaangażowanie w utrzymanie dobrej atmosfery, promowanie współpracy, wartości firmy i określonej kultury organizacyjnej

Wymagania:

● min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
● doświadczenie w obszarach E-commerce, Digital oraz praktykę w tworzeniu i rozwijaniu ofert sprzedażowych online
● znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

● Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie składać się będzie z części stałej oraz premii miesięcznej uzależnionej od osiąganych wyników i realizacji celów)
● Możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności językowych
● Pracę na samodzielnym stanowisku Pracę w rozwijającej się organizacji, której usługi są wysoce cenione na rynku polskim i zagranicznym
● Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
● Współpracę z doświadczonym zespołem
● Realny wpływ na rozwój biznesu oraz udział w podejmowaniu decyzji biznesowych
Umowę o pracę
Udział w szkoleniach oraz udział w webinariach
● Możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze we Wrocławiu/Bolesławcu
● Wsparcie doświadczonych Mentorów z SaunaGrow.com

Zdrowie:

Dbamy o twoją głowę, apap i paracetamol masz za darmo. Dbamy również o twoją idealną wagę, nutella, czekolada i ciastka są ogólnie dostępne i są oczywiście za darmo.

Pieniądze:

Jeśli będziesz pomysłodawcą projektu, otrzymasz udział w zyskach lub jednorazowy, znaczący grant finansowy. Masz wpływ na swoje dochody. Dużo zależy od Ciebie.

Godziny pracy:

Nie pracujemy w weekendy. Jeśli jest taka możliwość dostosujemy godziny pracy do Twoich potrzeb. Chcesz wykonać niektóre prace w domu ? Nie ma problemu, u nas jest to możliwe.

Urlopy:

Merkandi daje ci wolność. Nie musisz prosić przełożonego o urlop. Logujesz się do kalendarza, wpisujesz urlop (możesz to zrobić w domu) i już. U nas jest to proste. Nie wykorzystałeś urlopu? Nie ma problemu, dostaniesz ekwiwalent pieniężny. Wolisz urlop zamiast pieniędzy? Nie ma problemu, Twój urlop przechodzi na następny rok.

Wolność:

Nie blokujemy YouTuba czy stacji internetowych. U nas w pracy możesz słuchać czego chcesz!

Biblioteczka:

Czytasz książki ? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu. Mamy własną biblioteczkę, związaną z naszą branżą oraz szeroko pojętym rozwojem osobistym. Ty mówisz jaką książkę chcesz, a my ją kupujemy. Nie musisz wydawać swoich pieniędzy.

Praca zdalna:

Jeśli jest taka potrzeba, możesz pracować zdalnie. Nie musisz prosić szefa o zgodę – wpisujesz w elektroniczny kalendarz, że dzisiaj pracujesz zdalnie i już, gotowe!

Kursy językowe:

Chcesz uczyć się nowego języka? Nie ma problemu, zapłacimy za to.

Umowa o pracę:

Nie kombinujemy. U nas jeśli chcesz masz umowę o pracę.

Ubiór:

Lubisz się odstawić proszę bardzo, lubisz dresik również proszę bardzo.

Chcesz z nami pracować?

Jeśli:
● Jesteś wysoce zmotywowany i silnie zorientowany na działanie i konsekwentne realizowanie celów
● Jesteś ekspertem-praktykiem z zakresu sprzedaży, umiesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także jesteś gotowy do samodzielnego pozyskiwania klientów
● Posiadasz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
● Jesteś liderem, który motywuje i inspiruje
● Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Wyślij swoje CV przez pracuj.pl
Bolesławiec https://www.pracuj.pl/praca/manager-dzialu-sprzedazy-e-commerce-boleslawiec,oferta,1000832322?s=e462c01e
Wrocław https://www.pracuj.pl/praca/manager-dzialu-sprzedazy-e-commerce-wroclaw,oferta,1000832321?s=cfa6f5a3

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Merkandi Aukcje Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) – zwłaszcza art. 6 ust. 1 pkt. b), c) d) oraz f). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.