Merkandi od 2008 roku z sukcesem działa w branży B2B towarów ze zwrotów i nadwyżek oraz likwidacji firm . Zarządzamy platformami Handlu Hurtowego w 19 krajach poprzez merkandi.eu oraz aukcje towarowe auctions.merkandi.com. Dzięki sieci naszych portali docieramy do milionów klientów biznesowych w 150 krajach.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do rozbudowania działu sprzedaży Aukcji B2B na rynku globalnym:

Młodszy Specjalista d.s. kluczowych klientów z językiem hiszpańskim

Praca w biurze w Bolesławcu lub we Wrocławiu (do wyboru)

Opis stanowiska:

* Pozyskiwanie nowych użytkowników
* Obsługa istniejącej bazy klientów
* Tłumaczenie ofert oraz nowych projektów na język obcy
* Kreatywne podejście do obowiązków, ciągły rozwój produktu
* Analiza potrzeb użytkowników

Wymagania:

* Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego- podstawowy wymóg
* Dobra znajomość drugiego języka co najmniej na poziomie B2
* Wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
* Biegłość w wyszukiwaniu potrzebnych informacji w internecie – podstawowy wymóg
* Biegłość w korzystaniu z portali społecznościowych i usług Google

Mile widziane:

* Doświadczenie w dziale handlowym
* Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
* Znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych tj.: marketing szeptany i wirusowy, wykorzystanie blogów i wirtualnych społeczności w marketingu, social media 🙂
* Znajomość i umiejętność obsługi systemów CMS (m.in. WordPress, Joomla, Drupal)

Oferujemy:

* Motywacyjny system wynagrodzeń
* Możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności językowych
* Pracę na samodzielnym stanowisku
* Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
* Współpracę z doświadczonym zespołem
* Umowę o pracę
* Udział w szkoleniach oraz udział w webinariach

Zdrowie:

Dbamy o twoją głowę, apap i paracetamol masz za darmo. Dbamy również o twoją idealną wagę, nutella, czekolada i ciastka są ogólnie dostępne i są oczywiście za darmo.

Pieniądze:

Jeśli będziesz pomysłodawcą projektu, otrzymasz udział w zyskach lub jednorazowy, znaczący grant finansowy. Masz wpływ na swoje dochody. Dużo zależy od Ciebie.

Godziny pracy:

Nie pracujemy w weekendy. Jeśli jest taka możliwość dostosujemy godziny pracy do Twoich potrzeb. Chcesz wykonać niektóre prace w domu ? Nie ma problemu, u nas jest to możliwe.

Urlopy:

Merkandi daje ci wolność. Nie musisz prosić przełożonego o urlop. Logujesz się do kalendarza, wpisujesz urlop (możesz to zrobić w domu) i już. U nas jest to proste.

Nie wykorzystałeś urlopu? Nie ma problemu, dostaniesz ekwiwalent pieniężny. Wolisz urlop zamiast pieniędzy? Nie ma problemu, Twój urlop przechodzi na następny rok.

Wolność:

Nie blokujemy YouTuba czy stacji internetowych. U nas w pracy możesz słuchać czego chcesz!

Biblioteczka:

Czytasz książki ? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu. Mamy własną biblioteczkę, związaną z naszą branżą oraz szeroko pojętym rozwojem osobistym. Ty mówisz jaką książkę chcesz, a my ją kupujemy. Nie musisz wydawać swoich pieniędzy.

Praca zdalna:

Jeśli jest taka potrzeba, możesz pracować zdalnie. Nie musisz prosić szefa o zgodę – wpisujesz w elektroniczny kalendarz, że dzisiaj pracujesz zdalnie i już, gotowe!

Kursy językowe:

Chcesz uczyć się nowego języka? Nie ma problemu, zapłacimy za to.

Umowa o pracę:

Nie kombinujemy. U nas jeśli chcesz masz umowę o pracę.

Ubiór:

Lubisz się odstawić proszę bardzo, lubisz dresik również proszę bardzo.

Chcesz z nami pracować?

Wyślij swoje CV na adres kamil@merkandi.pl

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Merkandi Aukcje Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) – zwłaszcza art. 6 ust. 1 pkt. b), c) d) oraz f). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.